درباره ما

image

درباره ما

شرکت آکو پردازش یک شرکت فناوری اطلاعات است که در زمینه ارائه خدمات و راهکارهای نرم‌افزاری فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۳۹۹ تأسیس شده و در حال حاضر با ارائه خدمات متنوعی از جمله طراحی و توسعه نرم‌افزار به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد. یکی از نرم افزارهای شرکت آکو پردازش، نرم‌افزار واسط سامانه مودیان است که امکان ارسال صورتحساب‌ها، اظهارنامه و دیگر اسناد مالی به سامانه مودیان را فراهم کرده است.

سوابق ما

شرکت آکو پردازش تا به حال موفق به تولید و ارائه نرم افزارهایی در زمینه خدمات ساختمانی، نرم افزار مالی و مالیاتی و ... شده است. همچنین شرکت آکو پردازش طراحی و اجرای سایت‌های متعدد در زمینه خدمات ارزهای دیجیتال و دیگر زمینه های مورد استقبال عموم جامعه را بر عهده داشته است

چشم انداز ما

شرکت آکو پردازش با تکیه بر تجربه و دانش فنی کارکنان خود، سعی در ارائه خدمات و راهکارهای نرم‌افزاری با کیفیت و به روز، به منظور رفع نیازهای مشتریان و ارتقای سطح فناوری اطلاعات در کشور دارد.

تاریخچه ما

شرکت آکوپردازش نوین ایرانیان در سال ۱۳۹۹ آغاز به کار کرده و در سال ۱۴۰۰ به صورت رسمی به ثبت رسیده است. آکو پردازش با ارائه چند محصول موفق در این مدت توانسته توجه و اعتماد کاربران خود را جلب کند.

نیاز به مشاوره فنی دارید؟

کارشناسان مجرب ما همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند!

تماس بگیرید و یا درخواست دریافت دموی رایگان را ارسال کنید!